Chaffoteaux

Chaffoteaux

Компанія Chaffoteaux може по праву пишатися 90-річним досвідом успішної роботи на міжнародному ринку побутового опалювального устаткування. Компанія була заснована братами Chaffoteaux [Шаффото] в місті St.Brieuc (Сан БРІЙЄ) у Франції в 1914 р
У 1929 р була придбана компанія Maury (Морі).
Chaffoteaux завжди була лідером в галузі впровадження у виробництво новітніх наукових розробок: розробила перший у світі настінний побутової котел і запустила його в серійне виробництво в 1962 р Створена газовий пальник multi-gas (патент 1966), вперше впроваджений електронний ПЬЕЗОРОЗПАЛ котла (1978 р.) і запущений у виробництво в 1982 р перший конденсаційний котел.
У 2001 р підприємства Chaffoteaux увійшли до складу міжнародної групи компаній Merloni TermoSanitari SpA
У 2009 р торгівельна марка змінилася: Chaffoteaux & Maury перетворилася на Chaffoteaux. Це більш короткий і динамічний бренд, який прагне бути ближче до споживача. У компанії поліпшена організація виробництва і обслуговування клієнтів. Одночасно з ребрендингом з'явилася в продажу нова модернізована лінійка газових настінних котлів 2009 року.
Складові успіху Chaffoteaux: висококласне опалювальне обладнання, успішне просування товарів на міжнародний ринок, прекрасно працююча сервісна мережа. Підприємство оснащене за останнім словом техніки і відноситься до найбільших і передовим в галузі.
Світ еволюціонує, і Chaffoteaux еволюціонує разом з ним.

Ariston Thermo Group

Група Арістон Термо (Італія) є одним з провідних світових виробників водогрійного та опалювального обладнання, кондиціонерів та комплектуючих. З початку 30-х років минулого століття компанія домоглася великого успіху завдяки своїй стратегії розвитку, яка полягала у відкритті власних виробництв і представництв, диверсифікації продукції і концентрації всіх ресурсів на стратегічно важливих напрямках. Представництва та заводи групи Арістон Термо розташовані по всьому світу. Стратегією компанії є задоволення потреб різних ринків за рахунок розвитку виробництва і сервісних послуг. В даний час група Арістон Термо активно працює на всіх континентах, в більш ніж 150 країнах світу.

Про компанію в цифрах (2006):

Головний офіс: Фабриано, Італія
Оборот: 1300000000. Євро
Заводи: 22 заводу в 10 країнах
Філії: 38 філій в 25 країнах світу (Європа, Азія, Америка)
Співробітники: 7300 осіб
Ринки збуту: понад 150 країн
Виробництво: 6 млн . одиниць продукції (і більше 35 млн. од. комплектуючих)
Сектори ринку: 7

Пріоритети

Пошук досконалості

Концепція якості, що розуміється нами як повна задоволеність покупця, є основою всієї нашої роботи. Система контролю якості нашої компанії, сертифікована за системою ISO 9001, базується на контролі якості кожної стадії виробництва, що дозволяє забезпечити найвищу якість готової продукції. Більш того, для збільшення безпеки і надійності продукції, поліпшення комфорту в будинку і зниження шкоди, що завдається навколишньому середовищу, ми постійно досліджуємо технологічні процеси на різних стадіях виробництва і тестуємо готові вироби.

Якість

Corporate Certificate Europe:
У 1992 р ми як лідер ринку втілили в життя програму "тотального контролю якості": в 500 проектах було задіяно 2300 фахівців. У 1998 р компанія завершила процес сертифікації всіх своїх підрозділів за системою EN ISO 9001 і отримала престижний Corporate Certificate Europe, що підтверджує високу якість нашої продукції. Завдяки тому, що група Арістон Термо завжди прагнула задовольнити запити своїх покупців, ми розробили оптимальні методи запобігання несправностей і вдосконалення продукції. Найбільш поширені з цих методів:
QFD: аналіз потреб покупців;
FMEA: аналіз надійності проектів;
Управління проектом: зниження часу на дослідження ринку;
Вартісно-функціональний аналіз: дослідження співвідношення ціна / якість для різних виробів;
Аналіз ступеня ризику: пошук «проблемних місць» в будь-якому процесі;
Fluent: параметричний аналіз варіантів продукції.

Європейський знак якості

Наші лабораторії в містах Фабриано (Італія) і Намур (Бельгія), що пройшли сертифікацію в Італійському Інституті з Контролю Якості (IMQ) і в Бельгійському комітеті з електротехніки (CEBEC), уповноважені ставити на готову продукцію європейський знак якості «СЕ» та інші додаткові знаки якості (напр., IMQ, NF або VDE). Наші лабораторії в містах Озимо, Жізо і Роверето з 1996 р були також уповноважені ставити знак якості «СЕ» на вироблене газове обладнання, в силу чого відпала необхідність наносити інші національні знаки якості. Група Арістон Термо має приблизно 3000 сертифікатів, отриманих від усіх уповноважених організацій країн, де поширюється продукція групи Арістон Термо.

Захист навколишнього середовища

Група Арістон Термо поставила перед собою просто що формулюються, але одночасно масштабні завдання щодо забезпечення безпеки та охорони здоров'я працівників компанії і користувачів продукції, а також по захисту навколишнього середовища в цілому. Зокрема:
  • Повна відмова від використання хлорфторвуглецю і поступова відмова від використання хлористих і фтористих сполук з метою захисту озонового шару планети.
  • Зниження викидів окису азоту з метою зменшення числа кислотних дощів
  • Зниження рівня вмісту вуглекислого газу для боротьби з парниковим ефектом.